Kinë Shërbimi i plotë Linjë prodhimi pelenë elastik për veshje me funksion të plotë (formë T) Prodhues dhe Furnizues | Peixin

Linja e prodhimit të pelenave me veshje elastike me funksion të plotë (linja T)

Përshkrim i shkurtër:


Detaje të produkteve

Etiketat e produkteve

Modeli: PX-NK-600-SF (PX-NK-550-BSF / PX-NK-500-BP)

Funksioni i Pajisjeve & Parametri
1. Sistemi i kontrollit automatik të plotë me servo me automatizim të lartë ndërsa makina mund të azhurnohet gjithashtu sipas kërkesave të klientëve.
2. Sipas modelimit të standardeve evropiane CE, kaloi çertifikatën CE, pjesët elektrike nën certifikimin e cilësisë CE ose UL, me njësi për mbrojtje të sigurisë, siç është, dera e sigurisë dhe ndalesa emergjente etj.
3. Shumica e pjesëve rezervë janë nën kontrollin numerik saktësisht të përpunimit, pjesët kryesore mekanike janë nën përpunimin e CNC, pjesët kryesore të jashtme janë një markë e famshme botërore.
4. Ndërfaqja operative është PLC e industrisë me dizajnimin humanist dhe mbledhjen opsionale për rekord prodhimi.
5. workshtë e zbatueshme për të montuar sistemin e monitorimit të kamerës, i cili mund të kryejë kontrollimin e madhësisë në internet, inspektimin e vendndodhjes, inspektimin që mungon, skanimin e njollave të njollave etj.
6. Funksionet e tjera opsionale mund të zgjidhen nga blerja e klientëve :
a. Kontrolli servo automatik i bllokimit të xhuxhit
b. Kontrolli i konvertuesit të bashkimit automatik të xhuxhës
c. Zhveshje zhbllokimi gjysëm automatik
d. Stacker kontrolli për servo të plotë (Makina automatike e bagazhit)
e. Makinë automatike e mbylljes së bagazheve

Parametrat

Prodhoni produkte nga kjo makinë Shpejtësia e projektuar Shpejtësia e prodhimit Madhësia e përgjithshme e pajisjeve Fuqia e makinerisë Pesha e pajisjeve
NB, S, M, L, XL 800 copë / min 600 copë / min, 500 copë / min Fuqia e makinës: 400 KW…   28m (L) × 7m (W) × 3,4 milion (H)
(përfshirë policin dhe stacker)
Përafërsisht 300KW (380V, 50Hz) Rreth 52 T

  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni