Контактирајте не

Контактирајте не

ПЕЕКСИН ИНТЕРНАЦИОНАЛНА ГРУПА ( Фуџиски ПЕКСИНСКИ МАШИНСКИ ПРОИЗВОДИТЕЛИ СД, LTD.)

Додај : Шуангјанг во странство Кинеска економско-развојна зона, округ Луојанг, Куангжу , Фуџијан компјутер : 362012

Тел: (86) 595-22458888 22456588 22456988 22453333 Факс : (86) 595-22456781 22456782

Број на одделение за продажба (Тел) :( 86) 595-22456988 (86) 15280878368 Број на услуги за продажба на продавници (Тел) :( 86) 595-22223733

Е-пошта: peixin@fjpeixin.com     

Веб-страница :www.peixin.com

Упатство за летање: Во близина на аеродромите до нашата фабрика се аеродромот ЈИНJАНГ и аеродромот Ксиамен.

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја